Uitslagen Fysio Fitness Belfeld Kermisloop

uitslagen-2016

Zondag 25 september 2016

Bambinoloop  Jongens 3-6 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Roel Pecasse Belfeld 2:45  
2 Jasper Valentijn Herten 2:52  
3 Clim van Leipsig Belfeld 2:58  
4 Marnix Schoeren Belfeld 2:59  
5 Sem Vissers Belfeld 3:12  
6 Tren Geurts Belfeld 3:12  
7 Noud Kessels Tegelen 3:13  
8 Milan Dusch Reuver 3:14  
9 Guus Thijssen Belfeld 3:17  
10 Raoul Boonen Belfeld 3:20  
11 Sven Konings Belfeld 3:26  
12 Marijn Boonen Belfeld 3:27  
13 Vince Ensink Reuver 3:27  
14 Daan de Rijck Belfeld 3:29  
15 Stan Janssen Reuver 3:32  
16 Erik Engelen Apeldoorn 3:35  
17 Sem Hermans Belfeld 3:37  
18 Wout Kurstjens Belfeld 3:58  
19 Liam van der Brugghen Belfeld 4:00  
20 Yari Schmitz Belfeld 4:01  
21 Stas Krosse Belfeld 4:08  
22 Teun Brouwer Tegelen 4:10  
23 Lennart Koth Belfeld 4:11  
24 Daan Beurskens Belfeld 4:13  
25 Bram Cremers Reuver 4:27  
26 Jayden Wijnhoven Belfeld 4:37  
27 Giep Schatorjé Tegelen 5:16  
28 Ward Tosserams Belfeld 5:27  
29 Guus de Rijck Belfeld 6:43  
         
Bambinoloop Meisjes 3-6 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Nienke van Moorsel Belfeld 2:54  
2 Roos Metten Belfeld 3:00  
3 Lotte Hesen Tegelen 3:15  
4 Liene Nieuwenhuis Tegelen 3:17  
5 Mijke Hoezen Belfeld 3:33  
6 Jolie Simons Belfeld 3:35  
7 Pleun Boots Belfeld 3:36  
8 Madelief Schatorjé Tegelen 3:44  
9 Saartje Steevensz Belfeld 3:46  
10 Fenne van Leipsig Belfeld 3:58  
11 Pien Engelen Belfeld 3:58  
12 Dana Konings Belfeld 3:59  
13 Lani Derks Belfeld 4:07  
14 Kaya Schmitz Belfeld 4:15  
15 Eefke Jansen Belfeld 4:18  
16 Veerle Hoezen Belfeld 4:20  
17 Tara van Leipsig Belfeld 4:20  
18 Fleur Geurts Belfeld 4:22  
19 Carly Franssen Reuver 4:34  
20 Isis Shakarchi Belfeld 4:38  
21 Florine Sijben Belfeld 4:59  
22 Sanne Valentijn Herten 5:04  
23 Elle Tosserams Belfeld 5:25  
24 Bo Arts Oostrum 5:51  
25 Sarah van Heijster Belfeld 5:53  
26 Fenne Hesen Tegelen 5:53  
27 Dauke van Leipsig Belfeld 6:54  
         
Jeugdloop 1500m  Jongens 7-9 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Finn Simons Belfeld 6:33  
2 Cas Rijvers Tegelen 6:44  
3 Keano Franck Belfeld 6:57  
4 Lars Engelen Belfeld 7:13  
5 Bram Janssen Belfeld 7:16  
6 Viggo Mégard Beesel 7:21  
7 Lars Ewals Belfeld 7:23  
8 Chris van Heijster Belfeld 7:30  
9 Mika Janssen Belfeld 7:30  
10 Quinn van der Brugghen Belfeld 7:32  
11 Noah Greefkens Belfeld 7:41  
12 Siem Kurstjens Belfeld 7:45  
13 Lucas Wijnands Belfeld 7:47  
14 Sam Jansen Belfeld 7:50  
15 Niels Engelen Apeldoorn 7:51  
16 Jitse Wolters Belfeld 8:08  
17 Malijn Verlaak Belfeld 8:13  
18 Jayden Ensink Reuver 8:16  
19 Luca Caquelein Belfeld 8:27  
20 Luuk Kohlen Sittard 8:33  
21 Dani Schreurs Steyl 8:39  
22 Tygo Schmitz Belfeld 9:16  
         
Jeugdloop 1500m  Meisjes 7-9 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Isa Metten Belfeld 7:00  
2 Juulke Jansen Belfeld 7:28  
3 Jasmijn Aan de Brugh Belfeld 8:42  
4 Fleur Simons Belfeld 8:49  
5 Zanna Bongaerts Belfeld 8:52  
6 Zarah Wessels Belfeld 8:55  
7 Neomi Peeters Belfeld 8:55  
8 Janske Steevensz Belfeld 8:56  
9 Nika Bongaerts Belfeld 8:57  
10 Sofie Janssen Belfeld 8:58  
11 Joyce Bolten Belfeld 8:59  
12 Nova Krosse Belfeld 9:19  
13 Babien Boots Belfeld 9:37  
14 Emmelie Jacobs Venlo 9:46  
15 Nova Mégard Beesel 9:53  
         
Jeugdloop 1500m  Jongens 7-12 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Liam Ernst Belfeld 5:47  
2 Mees van Haeff Belfeld 6:01  
3 Rik Janissen Belfeld 6:02  
4 Raf Brauer Belfeld 6:06  
5 Jitse Schroembges Belfeld 6:19  
6 Floris Flos Belfeld 6:35  
7 Wout Geurts Belfeld 6:51  
8 Tijm Wolters Belfeld 7:07  
9 Kaj Greefkens Belfeld 7:25  
10 Jesper Janssen Belfeld 7:30  
         
Jeugdloop 1500m  Meisjes 7-12 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lynn Behnke Belfeld 5:57  
2 Isis Levels Beesel 6:23  
3 Sjuulke Dings Belfeld 6:44  
4 Dewi Nooyen Tegelen 7:19  
5 Kaela Peeters Belfeld 7:22  
6 Livana Peeters Belfeld 8:10  
7 Femke Diebels Belfeld 8:21  
8 Resa van Dijk Tegelen 8:46  
         
5 KILOMETER  Vrouwen 16 – 39 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Karin Nieuwenhuis-Gielen Tegelen 19:47 19:45
2 Natascha Rogers Belfeld 23:05 23:01
3 Linda Valentijn-Seijkens Herten 24:41 24:38
4 Romy Stürbl Belfeld 25:58 25:51
5 Marjolijn Engelen Apeldoorn 26:14 26:10
6 Inge Rutten Venray 26:47 26:43
7 Tessa Peeters Kessel Lb 27:18 27:15
8 Tineke Bos Tegelen 28:36 28:28
9 Anne de Wit Venlo 28:50 28:43
10 Mandy van Heijster Belfeld 29:03 28:57
11 Elzbieta Szkudniewska Brzeg 29:18 29:12
12 Anke Marije de Vries Belfeld 29:27 29:22
13 Miranda Steeghs Venlo 31:53 31:44
14 Purdey van der Reis Neerkant 31:58 31:50
15 Anita Kockelkorm Tegelen 36:59 36:51
         
5 KILOMETER  Vrouwen 40 >      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Wendy Beurskens Tegelen 25:10 25:04
2 Chantal Lankes Venlo 25:45 25:42
3 Emmy van Heel Hunsel 26:27 26:23
4 Victorine Mégard Beesel 28:19 28:15
         
5 KILOMETER  Mannen 16 – 39 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Job Dusch Reuver 16:56 16:54
2 Bart Verheijden Venlo 17:42 17:40
3 Bastian Siemes Süchteln 17:49 17:48
4 Rik van der Sterren Reuver 18:02 18:01
5 Niels Kessels Reuver 19:59 19:55
6 Rob van Dijk Belfeld 20:27 20:22
7 Lars Huibers Reuver 20:39 20:33
8 Kevin Waters Belfeld 20:42 20:39
9 Bert Smeets Belfeld 20:57 20:52
10 Roger Janssen Belfeld 21:08 21:02
11 Rob Driessen Belfeld 22:54 22:49
12 Dennis Schoeren Belfeld 23:19 23:14
13 Stephan Geurts Belfeld 23:31 23:28
14 Roel Verlinden Reuver 23:33 23:28
15 Tom Schatorje Tegelen 24:15 24:08
16 Bram Peulen Belfeld 24:47 24:43
17 Thijs Hendrikx Reuver 25:19 25:11
18 Cris Konings Steyl 25:22 25:18
19 Ferry Schreurs Steyl 30:04 29:57
20 Guido Verhoeff Eygelshoven 30:05 29:56
         
5 KILOMETER  Mannen 40 >      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Frank Verschuuren Venray 18:24 18:22
2 Danny Boskemper Baarlo Lb 19:59 19:57
3 Mark Lamers Belfeld 20:38 20:36
4 Bastiaan Krosse Belfeld 22:28 22:26
5 Dion Rutten Nederland 28:08 28:03
         
5 KILOMETER  Mannen 50 >      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Frans Deenen Venray 18:25 18:24
2 Mark Cleophas Steyl 20:52 20:49
3 Gé Vermeulen Belfeld 20:56 20:54
4 Jan Boonen Belfeld 21:01 20:59
5 Koos Geurts Belfeld 21:23 21:20
6 Twan Ernst Belfeld 24:37 24:34
7 Sjoerd Bosman Belfeld 25:22 25:16
8 Huub Janssen Sevenum 26:57 26:54
9 Bert de Wit Venlo 28:50 28:43
10 Hans Peulen Belfeld 29:47 29:38
         
10 KILOMETER  Vrouwen 16 – 39 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Yvette Ressel Belfeld 43:16 43:15
2 Laura Hittel Süchteln 52:45 52:41
3 Sarah Hescham Belfeld 54:46 54:41
4 Janneke Melssen Belfeld 55:11 55:06
5 Alyssa Vos Belfeld 1:04:47 1:04:42
6 Audrey Smits Belfeld 1:08:43 1:08:38
         
10 KILOMETER  Vrouwen 40 >      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lúcia Keiko Otakeno Brazilië 50:11 50:09
2 Jolanda Brauer Reuver 58:41 58:38
3 Silvia Gommans Venlo 1:02:58 1:02:54
4 Annemie Gommans -Geurts Belfeld 1:02:59 1:02:54
5 Bianca Hendrickx Reuver 1:08:43 1:08:37
         
10 KILOMETER  Mannen 16 – 39 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Bastian Siemes Süchteln 37:58 37:57
2 Marijn Emans Venlo 38:09 38:09
3 Ralph Scherjon Venlo 39:52 39:51
4 Roel Engelen Apeldoorn 40:23 40:23
5 Marcel Schoenmakers Echt 43:01 43:01
6 Erik Verbugt Maasbree 43:02 43:00
7 Geert Kurstjens Belfeld 43:44 43:42
8 Erik Egas Reuver 46:07 46:00
9 Rolf Cox Tegelen 47:25 47:24
10 Roy van Leipsig Belfeld 47:58 47:54
11 Jos van Sambeek Belfeld 48:53 48:50
12 Tom Rutten Belfeld 49:29 49:22
13 Sjoerd Van Cleef Belfeld 49:58 49:51
14 Roy Driessen Steyl 50:07 50:01
15 Wouter Tosserams Belfeld 50:13 50:10
16 Roel Nillesen Belfeld 50:23 50:19
17 Thijs Simons Belfeld 50:31 50:26
18 John Engelen Belfeld 50:33 50:28
19 Robbie Sijben Belfeld 50:46 50:44
20 Martijn Hendrikx Belfeld 51:08 51:02
21 Erwin Martens Neer 52:18 52:16
22 Dave Kessels Tegelen 53:21 53:16
23 Pascal Dekkers Venlo 55:08 55:01
24 Coen aan de Brugh Belfeld 55:11 55:06
25 Naures Shakarchi Belfeld 57:05 56:59
26 Kars van de Bongard Grubbenvorst 1:03:03 1:02:57
         
10 KILOMETER  Mannen 40 >      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Olav Nieuwenhuis Tegelen 39:11 39:11
2 Pascal Hodselmans Belfeld 41:00 41:00
3 Fred Boonen Belfeld 41:30 41:29
4 Björn Franssen Beesel 42:48 42:46
5 Richard Noya Venray 45:03 45:01
6 Chris Lemmen Belfeld 46:11 46:08
7 Harry Schrans Belfeld 48:43 48:35
8 Ron Cremers Belfeld 51:09 51:07
9 Lars Nitsch Nettetal 51:58 51:54
10 Ruud Jentjens Reuver 55:06 55:01
11 Patrick Hermans Reuver 1:03:04 1:02:57
         
10 KILOMETER  Mannen 50 >      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Leon Teeuwen Reuver 39:14 39:14
2 Jos Reinders Reuver 42:21 42:20
3 Cor Beurskens Steyl 45:07 45:05
4 Peter Wijnhoven Reuver 45:14 45:11
5 Wilbert Driessen Beesel 47:46 47:44
6 Günter Haß Tegelen 48:50 48:48
7 Peter Jacobs Belfeld 52:36 52:33
8 Leon Kempen Reuver 53:29 53:26
9 Gé van Lier Tegelen 56:43 56:36
10 Lou Cremers Reuver 1:00:15 1:00:07
         
5000 M SCHOLIER  Jongens 13 – 15 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Bram Ewals Belfeld 25:12 25:11
2 Thom Cremers Belfeld 26:12 26:10
3 Sem Geurts Belfeld 26:13 26:12
4 Tuur Simons Belfeld 26:17 26:13
         
5000 M SCHOLIER  Meiden 13 – 15 jaar      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Milena Christis Belfeld 27:51 27:49
2 Anne van der Velden Tegelen 28:52 28:51
3 Sylvanna Dorssers Belfeld 29:05 29:05
4 Ania van Cleef Belfeld 29:16 29:15